תחומי עיסוק

לא כל עו"ד יידע לייצג אותך כראוי בבית משפט בהליכי גישור ו/או בוררות. לא כל עו"ד שיודע לערוך הסכם או ליתן ייעוץ משפטי יודע גם להופיע בבתי משפט. ההופעה בפני בתי משפט ו/או ערכאות אחרות הינה סוג של אומנות. עו"ד העוסק בהופעה בבתי משפט חייב להיות בקי בתקנות הרלוונטיות בניהול אותו הליך (לדוג'- תקנות סדר הדין האזרחי) כמו גם בחקיקה הרלוונטית לאותו תיק עצמו (לדוג'- חוק החוזים) וכמובן בעובדות ובראיות הרלוונטית לכל תיק. אי אפשר "לעגל פינות" בתחום זה, כי על כל טעות אפשר "להיענש", הן על ידי בית המשפט והן על ידי הצד שכנגד. לפיכך יש צורך בעו"ד הבקי ומנוסה בניהול הליכים משפטיים.

 

עו"ד טשקורי הינו בעל ניסיון רב ביותר, ידע מעמיק והצלחות מרשימות ביותר בייצוג בבתי משפט. עו"ד טשקורי ייצג במאות רבות של תיקים חלקם מורכבים ומאתגרים ביותר, במגוון רחב של נושאים משפטיים לרבות, דיני חוזים, מכרזים, תביעות כספיות, עיזבון צוואה וירושה, לשון הרע, תביעות לסילוק יד במקרקעין, תביעות לפינוי מושכר, תביעות סדר דין מקוצר, עתירות מנהליות, סכסוכי בעלי מניות, סכסוכים עסקיים, ייצוג של נושאי מישרה בחברות וכו'.

 

עו"ד טשקורי, ייצג בכל הערכאות הרלוונטיות במדינת ישראל, בבתי המשפט השלום, מחוזי ועליון כמו גם בהליכים שהתקיימו בפני וועדות לתכנון ובנייה, בתי המשפט לעניינים מקומיים, וועדות ערר שונות וכו' וכן בהליכי גישור ובהליכי בוררות.

המטרה המרכזית בכל תיק, הינה השגת התוצאה הטובה ביותר ללקוח בין אם בהגעה לפסק דין ובין אם בדרך הפשרה.

 

משרדנו דוגל במתן ייצוג ללקוח במחיר סביר ותחרותי "ללא הפתעות" ובשיטה של "אבני דרך", כלומר אם ההליך נגמר "באמצע" (בשל פשרה או כיוצ"ב) הלקוח אינו נדרש לשלם על המשך ההליך. ראוי לציין כי התאמת "חליפת" שכר הטרחה ללקוח נעשית בהסכמה תוך בחירה בלעדית של הלקוח.

 

טרם ההליך המשפטי וכן במהלכו, ניתן ללקוח הסבר מקיף לגבי כל פעולה ולגבי תוצאותיה האפשריות. הלקוח (באם הינו מעוניין בכך) מיודע בכל פרטי ומהלכי התיק. בדרך ניתנות ללקוח מס' אפשרויות פעולה והמלצה לגבי כל אחת מהן והלקוח שותף בבחירת האפשרות המועדפת עליו.

 

ליטיגציה אזרחית- מסחרית גישור ובוררות

פורום דירה/ מקרקעין במתנה​

כ.ב דיגיטלי

0546663864 

04-6270606

ori@ot-law.com

נייד 054-6663864​ | טל  04-6270606

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

תל צבי 122, פרדס חנה, 3713008

פקס 04-6000696

נייד 054-6663864​

טל  04-6270606

כרטיס ביקור דיגיטלי