תחומי עיסוק

הסכמים בענייני משפחה בכלל ובין בני זוג בפרט (לרבות ידועים בציבור) הפכו בשנים האחרונות ל"פופולאריים" מאוד. הסכמים אלה חוסכים מבני הזוג, אלה שנישאו, אלה המתכוונים להינשא וכן בין ידועים בציבור את המריבות וההליכים המשפטיים הכרוכים ב"פרוק החבילה" ובפרידה. אם בעבר הסכמים אלה נעשו בעיקר בין בני זוג שאינם מאותו מעמד סוציואקונומי (כגון בעל עם ממון ונכסים רבים לפני הנישואים ובת זוגו שאינה מרובת נכסים וממון או להיפך), הרי שכיום יותר ויותר זוגות מבינים כי חיים משותפים כמו גם "פירוק חבילה" טומנים בחובם אלמנטים כלכליים אותם חובה לסכם טרם כניסה לחיים משותפים.

 

חשוב לציין! בניגוד למקובל- הסכם יחסי ממון או הסכם חיים משותפים או כיוצ"ב אינם פוגעים ברגשות בני הזוג ובאהבה השוררת בניהם כל זמן שהדברים נעשים ברוח נכונה, בפתיחות ובכנות. ההיפך הוא הנכון. כאשר בני הזוג מתחייבים ומודעים לתוצאות הכלכליות של חיים משותפים או פרידה, הרי שהם יכולים "לישון בשקט" יחסית. משרדנו עוסק וליווה בני זוג רבים בהסכמים מעין אלה לרבות הסכמי יחסי ממון בין בני זוג נשואים ו/או כאלה העתידים להינשא, הסכם בין ידועים בציבור (הקרוי גם "הסכם חיים משותפים") וכו'.

 

יש לזכור כי הסכם בין בני זוג נשואים מחייב אישור בית המשפט לענייני משפחה אולם במשרדנו נהוגה הפרקטיקה ולפיה גם הסכם בין בני זוג שאינם נשואים יאושר כאמור. בהתאם- הליווי המשפטי בעניין זה כולל פגישות עם הצדדים, הבנת רצונותיהם, ייעוץ לגבי פתרונות אפשריים המותאמים לבני הזוג, גיבוש הסכם אשר יבטא באופן המיטבי את רצון בני הזוג ובסופו של דבר אישור הסכם על ידי הגורם המשפטי המוסמך.

 

בנוסף - משרדנו עוסק בתחום הסכמי הגירושין.הסכמי גירושין בין בני זוג המעוניינים בפרידה בהסכמה וברוח טובה, הינה הדרך הנכונה והטובה ביותר לסיים פרק של חיים משותפים מבלי להיגרר למלחמות בבתי משפט ובית הדין הרבני. מלבד המחיר הכלכלי הכבד שמשלמים בני זוג על "המלחמות" בבתי משפט ובבית הדין הרבני, הרי שהנזק הנגרם פעמים רבות בשל "המלחמות" הנ"ל לילדים המשותפים הינו כבד ביותר. הסכם גירושין טוב הינו קודם כל הסכם אשר יכבד את זכויות שני הצדדים ויבטיח ככל הניתן את עתיד הילדים. חשוב לזכור תמיד כי הסכם גירושין טוב הוא כזה הצופה פני עתיד ולוקח בחשבון, ככל הניתן, את כלל המקרים בכל האספקטים הקשורים בפרידת בני הזוג לרבות הפן הכלכלי ובעיקר הדאגה לילדים ורווחתם.

 

הסכמים בענייני משפחה

פורום דירה/ מקרקעין במתנה​

כ.ב דיגיטלי

0546663864 

04-6270606

ori@ot-law.com

נייד 054-6663864​ | טל  04-6270606

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

תל צבי 122, פרדס חנה, 3713008

פקס 04-6000696

נייד 054-6663864​

טל  04-6270606

כרטיס ביקור דיגיטלי