אודות -עו"ד אורי טשקורי​

עו"ד אורי טשקורי הינו בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר אילן. עו"ד טשקורי התמחה במשרד עורכי הדין אהרנסון, שר אבולעפיה אמודאי ושות' והוסמך כעורך דין בשנת 2006 לאחר שסיים בהצטיינות את בחינות לשכת עורכי הדין. מאז עו"ד טשקורי עוסק בתחומי המשפט האזרחי –מסחרי על כל גווניהם בדגש על ליטגציה אזרחית- מסחרית, מקרקעין וצוואות וירושות.

 

עו"ד טשקורי צבר את ניסיונו העשיר הנ"ל תוך כדי עבודה במשרדים מהגדולים והמובילים בישראל והחל משנת 2011 הוא בעל משרד עו"ד עצמאי מוביל.

 

המאפיין המרכזי של משרד עורך הדין אורי טשקורי הוא היחס האישי והסבלני כמו גם הזמינות המיידית לכל לקוח. מס' הטלפון הסלולארי -האישי של עו"ד טשקורי ניתן לכל לקוח ואין צורך לעבור ב"מסננת" של מזכירויות על מנת לקבל מענה מהיר ויעיל לבעיה המשפטית. אנו זמינים תמיד ליתן מענה לבעיות המשפטיות של לקוחותינו ומקדישים זמן רב להקשיב לרצון הלקוח ונתן תשומת הלב המירבית. אנו מקפידים לעדכן את הלקוח על מצב ניהול התיק והתקדמותו והכל במחיר תחרותי והוגן וברמה אשר תהיה מעבר לציפיות הלקוח.

 

העבודה עם משרד עורכי הדין שלנו מתאפיינת במתן פתרון כולל ללקוח- one stop shop. הפיתרון הניתן, הינו מותאם לצרכים האישיים ו/או המסחריים לקוחותינו והכל על מנת להשיג עבור הלקוח את התוצאה האופטימאלית.

 

אנו מקפידים על ערכי המשרד- יושרה, מחוייבות ומצוינות.משרדנו ממוקם בפרדס חנה בסמוך לפארק התעשייה קיסריה. המשרד עוסק במרבית היבטי המשפט האזרחי- מסחרי (לרבות מקרקעין, צוואות עיזבונות וירושות, ליטיגציה מסחרית, חברות, דיני עבודה, חוזים, מכרזים וכו'.

 

השירות ניתן ללקוחות בכל רחבי הארץ- גם ללקוחות מאיזור המרכז והדרום.

 

למשרדנו התמחות מיוחדת בעיסקאות העברת מקרקעין (לרבות דירות) במתנה בין קרובי משפחה. במסגרת זו בוצעו על ידי משרדנו עשרות עיסקאות העברה ללא תמורה של מקרקעין / דירה במתנה וניתן ייעוץ בתחום מיסוי המקרקעין והשלכות המס (המורכבות) בעיסקאות מעין אלה.

 

 עו"ד טשקורי הינו מנהל הפורום המשפטי של העברה ללא תמורה   

משרדנו מעניק גם שירותי נוטריון בפרדס חנה ללקוחות הזקוקים לשירות זה ובעיקר שירותי נוטריון בפרדס חנה, שירותי נוטריון בקיסריה שירותי נוטריון בבנימינה שירותי נוטריון וכו'.

ככל ואתם מעוניינים בשירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר אנא פנו אלינו עוד היום. ניתן לעשות כך גם באמצעות טופס יצירת הקשר שבתחתית העמוד.​

  

פורום העברה ללא תמורה

פורום דירה/ מקרקעין במתנה​

כ.ב דיגיטלי

0546663864 

04-6270606

ori@ot-law.com

נייד 054-6663864​ | טל  04-6270606

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

תל צבי 122, פרדס חנה, 3713008

פקס 04-6000696

נייד 054-6663864​

טל  04-6270606

כרטיס ביקור דיגיטלי