מי שמחפש אטרקציות בקיסריה לא יתקשה למצוא מגוון רחב של פעילויות ואפשרויות בילוי לכל המשפחה. למעשה אפשר להקדיש יום שלם עבור האטרקציות השונות ועדיין לראות רק חלק קטן מהן. לפניכם מספר המלצות על אפשרויות בילוי וכיף בקיסריה והסביבה.

 

מתחם הנמל של קיסריה

 

מתחם הנמל של קיסריה הוא אחד היעדים האהובים ביותר על תושבי היישוב והסביבה, ומגיעים אליו תיירים מהעולם ומבקרים מכל רחבי הארץ. מדובר במתחם מטופח ושמור השוכן ממש על הים ומאופיין במבני אבן עתיקים המשולבים בשרידים ארכיאולוגיים. הביקור במקום הוא הזדמנות מצוינת להיכנס למסעדות טובות, לשבת בשקט בבתי קפה קרובים לחוף, להיכנס לברים ופאבים חביבים, או פשוט לנוח ולהסתכל על הים. כמו כן, באזור הנמל יש אטרקציות מעניינות נוספות. לדוגמא, אם יש לכם רישיון צלילה או אם אתם מעוניינים בצלילת היכרות למבוגרים ובני נוער, תוכלו להגיע אל מועדון הצלילה שממש ליד הנמל העתיק, ותרדו אל מתחת למים לעולם מרתק של שרידים ארכיאולוגיים, דגים ודממה.

 

חוויות מלמדות ומעשירות לילדים ומבוגרים

 

לקיסריה יש היסטוריה עשירה ומרתקת אשר ממנה אפשר להתרשם גם סיורים בשכונות היישוב החדש. אחת הדוגמאות הבולטות לכך הוא פסיפס יפההפה של ציפורים אשר מקורו בתקופה הביזנטית וניתן לבקר בו ללא תשלום. עוד אתר המציג לראווה ובצורה מעניינת מאוד את ההיסטוריה של העיר העתיקה מצוי בנמל, וכולל מיצגים מרשימים הממדברים בשפה שגם הילדים יכולים להתחבר אליה. במקום ניתן לצפות בסרט המציג את סיפורה של העיר החל מהתקופה בה שלט הורדוס ובנה את המטרופולין החשובה, ובהמשך מציג הסרט את התקופות תחת כיבושים נוספים, וכמו כן ישנה התייחסות לתחילת ההתיישבות היהודית במאה העשרים.

 

תצוגות אומנות בקיסריה

 

בקיסריה יש לא מעט גלריות לאומנות וכן מוזיאון מרכזי אחד בשם מוזיאון ראלי, אשר מציג תערוכות קבועות ומתחלפות של אומנים העוסקים בסיפורי המקרא. זאת בנוסף לתערוכות ארכיאולוגיות, וכן תערוכות המציגות אומנות מדרום אמריקה, ומספר פסלים של האומן הספרדי הנודע סלבדור דאלי. הביקור במקום מומלץ גם בגלל המבנה המרהיב של המוזיאון עצמו, ובשל גן הפסלים המציג דמויות החשובות בקהילה היהודית מספרד.

 

אטרקציות בקיסריה​

 

שלל אטרקציות בקיסריה

פורום דירה/ מקרקעין במתנה​

כ.ב דיגיטלי

04-6270606

ori@ot-law.com

נייד 054-6663864​ | טל  04-6270606

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

תל צבי 122, פרדס חנה, 3713008

פקס 04-6000696

נייד 054-6663864​

טל  04-6270606

כרטיס ביקור דיגיטלי