העיר חדרה מונה כיום כמעט מאה אלף תושבים ושוכנת ליד קו החוף בין נתניה לחיפה. כיאה לעיר גדולה ומרכזית יש לא מעט אטרקציות בחדרה שמתאימות לכל הגילאים, לרבות חופי ים מצוינים, שמורות טבע מיוחדות ואתרי מורשת.

 

בילוי מקסים בחופי חדרה

 

כל מי שמגיע לחדרה יכול להתרשם מההשפעה של חוף הים הקרוב על האווירה ועל האופי של התושבים. אכן, לא רחוק מהעיר יש מספר חופים מצוינים, ביניהם ניתן לציין במיוחד את חוף גבעת אולגה. זהו חוף מוכרז המציע מספר מתקנים לפיקניק ולצל, קיוסקים ומסעדות, מדשאה גדולה, הרבה פינות חמד ומתקני שעשועים. עוד חוף מפורסם באזור הינו חוף סיני המציע רצועה חולית יפהפייה עם מפרצונים קטנים, שוניות עם בריכות קטנות שילדים אוהבים לשחק בהן, ומצוקי כורכר מרשימים. לבסוף, נציין גם את שמורת הטבע חוף גדור שבה יש רצועה מרהיבה עם המון פינות חמד פרטיות ושלל מסלולי טיול.

 

אתרי מורשת בחדרה

 

חדרה היא עיר בעלת היסטוריה ארוכה ומרכזית בהתפתחות ההתיישבות היהודית בארץ. על כן היא מציעה מספר אתרי מורשת מעניינים. אחד הבולטים שבהם הוא מוזיאון החאן, שהינו מבנה טורקי בו התגוררו המתיישבים הראשונים של המושבה, וכיום הוא שוכן בתוך חצר של בית כנסת וקיים בו מוזיאון המתאר את תולדות העיר. ואם כבר הזכרנו את בית הכנסת הגדול, מדובר במבנה שהוקם עוד בשנת 1936 ותוכנן בסגנון בינלאומי על ידי האדריכלית יהודית שטולצר. הוא נחשב למבנה מיוחד במינו באותה עת עקב השילוב של נגיעות מודרניות. 

 

ביקור במפעלים בעיר

 

חדרה הפכה עם השנים לעיר בעלת תעשייה משגשגת ומגוונת וחלק מהמפעלים גם הקימו מרכזי מבקרים שבהחלט שווה לבקר בהם. כך לדוגמא, במפעלי נייר חדרה קיים מרכז חדשני המתאר את התפתחות הפקת הנייר מהפפירוס הקדום ועד לנייר ממוחזר של ימינו. עוד מרכז מבקרים מעניין נמצא בתחנת הכוח אורות רבין שהינה הגדולה בישראל, ואפשר גם לסייר בחוות חפציבה ששימשה בעבר להכשרה חקלאית ומצויה גם היא בתחנת הכוח אורות רבין.

 

 

 

אטרקציות בחדרה

אטרקציות בחדרה לכל המשפחה

פורום דירה/ מקרקעין במתנה​

כ.ב דיגיטלי

04-6270606

ori@ot-law.com

נייד 054-6663864​ | טל  04-6270606

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

תל צבי 122, פרדס חנה, 3713008

פקס 04-6000696

נייד 054-6663864​

טל  04-6270606

כרטיס ביקור דיגיטלי