זכרון יעקב שונת במיקום יפהפה על חוטם הכרמל וצופה אל נופי הים התיכון במערב, רכס הכרמל בצפון וישובי עמק חפר בדרום. מיקומה המצוין של המועצה המקומית וכן ההיסטוריה העשירה שלה הופכים אותה למקור בלתי נדלה של פעילויות, אתרים מעניינים ואטרקציות המתאימות לילדים ומבוגרים כיאחד.

 

המדרחוב של זכרון יעקב

 

 אי אפשר לדבר על אטרקציות בזכרון יעקב בלי להזכיר את המדרחוב הנהדר של המועצה. מדובר באזור מטופח בסגנון אירופאי ומזרח תיכוני עם שדרת דקלים המתנשאת לגובה ועם המון חנויות, בתי קפה ומסעדות קיוסקים, גלריות לאמנות, פאבים ומוזיאונים מיוחדים. כמו כן יש במקום אתרים היסטוריים מעניינים כמו בית אהרונסון המספר את סיפור הגבורה של בני המשפחה שסייעו לבריטים במאבק כנגד השלטון הטורקי.

 

ביקור בפארק ז'בוטינסקי

 

פארק ז׳בוטינסקי הידוע גם בשם פארק שוני נמצא בין זכרון יעקב לבנימינה ומי שנוסע אליו יכול לראות בריכות מים עתיקות. כיום יש במקום מבנה גדול ובתוכו אמפיתיאטרון שבו מופיעים עד ימינו אומנים מכל סוגי המוסיקה בישראל. בהחלט כדאי להגיע למקום כדי ללמוד על ההיסטוריה המרתקת שלו, החל מעיירת הנופש הרומאית בשם שוני ועד לבסיס האימונים של ארגון האצ"ל אשר פעל כנגד המנדט הבריטי.

 

סיור ברמת הנדיב

 

כאשר נוסעים מזכרון לכיוון פרדס חנה עוברים ליד הכניסה אל רמת הנדיב, שהיא אחד המקומות המפורסמים ביותר בסביבה. המקום מציע המון אפשרויות לטיול וללמידה בסביבה טבעית ומטופחת. כך לדוגמא, גני הזכרון אשר מהווים את אחוזת הקבר של הברון רוטשילד, הם מקום מצוין ללמוד על פועלו של אחד האנשים החשובים ביותר להתפתחות הישוב היהודי בארץ. הקבר עצמו שוכן בתוך סביבה יפהפייה עם נוף לים ובה גנים מטופחים של צמחי תבלין, ורדים, דקלים ועוד.

 

בנוסף, במתחם רמת הנדיב מושם דגש מיוחד על שמירה על איכות הסביבה, כפי שניתן להתרשם במרכז המבקרים האקולוגי שנבנה בבנייה ירוקה, עם מיעוט השפעה סביבתית, שילוב בנוף טבעי ושימור אנרגיה. גם גן טביעת הרגל הוא מקום נהדר ללמוד על הקשר שבין האדם לסביבה וכולל הסברים מעניינים בנושא, וכמובן המון פרחים צבעוניים שאליהם מגיעים פרפרים, כך שאפשר לראות את כל מהלך החיים של הפרפראי.

 

אטרקציות בזכרון יעקב

מגוון אטרקציות בזכרון יעקב

פורום דירה/ מקרקעין במתנה​

כ.ב דיגיטלי

04-6270606

ori@ot-law.com

נייד 054-6663864​ | טל  04-6270606

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

תל צבי 122, פרדס חנה, 3713008

פקס 04-6000696

נייד 054-6663864​

טל  04-6270606

כרטיס ביקור דיגיטלי