למשרד עורכי הדין אורי טשקורי ניסיון עשיר בתחום המשפט המסחרי, ואנו מעניקים ייעוץ שוטף ומקיף למגוון גופים והתאגדויות, לרבות חברות גדולות ומובילות במשק, בתי עסק קטנים יותר, שותפויות, עמותות וכדומה. השירות ניתן מתוך ראייה רחבה וכוללת של צרכי העסק ומטרותיו, לאור היכרות מעמיקה עם פעילותו ובאופן יעיל ומהיר ככל האפשר.

 

כמה מילים על תחום המשפט המסחרי

 

בעידן הנוכחי, פעולות רבות של גורמים מסחריים נדרשות לקחת בחשבון השלכות משפטיות, על הסיכונים והסיכויים הכרוכים בהן, ולשם כך יש להיוועץ בעורך דין בעל ניסיון רב בתחום. לכן רבים בוחרים לקבל ייעוץ שוטף על בסיס קבוע, הן מפני שהדבר מקנה לגורם המייעץ היכרות מצוינת עם ההתאגדות ומטרותיה, והן מפני שהדבר חוסך בהוצאות יקרות על טיפול בנושאים נקודתיים.

 

זוהי הסיבה שבגללה מציע משרדנו שירותי ריטיינר לחברות והתאגדויות באזור קיסריה, זכרון יעקב, פרדס חנה, חדרה והסביבה. השירות כולל ייעוץ שוטף בענייני משפט מסחרי כגון דיני חברות ודיני עבודה באופן ישיר ומהיר. כמו כן, אנו מספקים טיפול מקצועי בקשת רחבה של נושאים הקשורים לפעילות השוטפת ולצרכים נקודתיים של לקוחותינו. כך לדוגמא, בתחום דיני התאגידים אנו מסייעים ומייעצים בהקמת תאגידים, מייצגים מול רשם החברות, עורכים פרוטוקולים, מעבירים דיווחים ומבצעים פעולות נוספות ככל הנדרש בהתאם לצרכי העסק ולפי סיכום מול הלקוח. לעומת זאת, בתחום דיני העבודה אנו מספקים חוות דעת, עורכים הסכמים, מייעצים ומלווים הליכי שימוע לעובדים, וכדומה.

 

יש לציין כי למשרדנו מומחיות מיוחדת בכל הקשור לדיני מכרזים ומאחורינו הצלחות מוכחות בייצוג של מציעים בפני ערכאות משפטיות, המטפלות בהליכים הקשורים למכרזים, כגון צווי ביניים, עתירות מנהליות ועוד. בתחום זה אנו מעניקים ייעוץ משפטי למציעים וכן למפרסמי מכרזים בשלבים השונים, ובהליכים המשפטיים העשויים להתקיים לאחר סיומם. מדובר במצבים שבהם מציע סבור כי היו שיקולים זרים, או לחילופין פגמים בהצעה הזוכה, אשר הובילו להפסד הצעתו במכרז באופן שאינו צודק או חוקי. במקרים אלו גם הצד שכנגד, אשר הצעתו זכתה, מוצא את עצמו בפני הליך משפטי העלול לאיים על זכייתו. לאורך השנים ייצגנו בהצלחה שורה ארוכה של לקוחות והובלנו לביטול מכרזים, ולחילופין להכרזת לקוחותינו כזוכים.

 

​בנוסף לאמור לעיל, שירותי הריטיינר שלנו כוללים עוד שורה ארוכה של פעולות נדרשות, כגון הוצאת מכתבי התראה לחייבים ולגורמים שונים, וטיפול בגבייה באופן כללי. כמו כן, אנו מייצגים את לקוחותינו ומנהלים משא ומתן מול רשויות מקומיות או ממשלתיות, וכן בתביעות אישיות של בעלי העסק הקשורות בפעילותם המסחרית.

 

מענה מקיף תחת קורת גג אחת

 

גישה זו של one stop shop בתחום המשפט המסחרי מעניקה ללקוחות משרדנו שקט תעשייתי, בידיעה כי יש מי שניתן להיוועץ בו ומי שיטפל בכל נושא משפטי הכרוך בפעילות העסק. כל זאת, בהתאמה מלאה לצרכיהם האישיים והמסחריים, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ובמחירים הוגנים ותחרותיים החוסכים להם ממון נכבד.

 

עורך דין בקיסריה​

משפט מסחרי וייעוץ משפטי לעסקים בקיסריה, חדרה והסביבה

 

פורום דירה/ מקרקעין במתנה​

כ.ב דיגיטלי

04-6270606

ori@ot-law.com

נייד 054-6663864​ | טל  04-6270606

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

תל צבי 122, פרדס חנה, 3713008

פקס 04-6000696

נייד 054-6663864​

טל  04-6270606

כרטיס ביקור דיגיטלי