משרד עו"ד אורי טשקורי מחזיק בניסיון רב בליווי עסקאות מקרקעין מגוונות, ומלווה את לקוחותיו באופן אישי וקרוב לכל אורך העסקה עד חתימתה לשביעות רצונם המלאה. יש להדגיש כי עסקאות מקרקעין מערבות היבטים מורכבים מבחינה משפטית ומבחינת מיסוי, אשר עליהם משרדינו אמון. כמו כן, בידינו היכרות מעמיקה עם עסקאות המבוצעות בזכרון יעקב, פרדס חנה, חדרה, קיסריה והסביבה, לרבות עם הוועדות הרלוונטיות באזור, אותו מעמידים לרשות לקוחותינו.

 

כל סוגי עסקאות המקרקעין

 

לאורך השנים זכינו למוניטין מצוין בזכות ליווי מקצועי, מקיף ודיסקרטי של עסקאות מקרקעין מכל הסוגים. בין היתר ליווינו עסקאות של רכישת דירות מקבלנים, מכירה של דירות יד שניה, רכישת מגרשים לבנייה, השקעות אופציה, הליכים של חלוקת ואיחוד חלקות, רכישת אדמות חקלאיות, רישום בתים משותפים, דירה במתנה, ועוד. בנוסף לכך, ייצגנו בהצלחה רבה אנשי עסקים וחברות בהשכרות נכסים תעשייתיים ומניבים וניהולם תוך שאנו מלווים את הלקוח באופן צמוד ומעדכנים אותו בכל פרטי העסקה.  

 

בתוך כך, אנו מספקים מענה גם להיבטי מיסוי הכרוכים בעסקאות נדל"ן, בדגש על מס רכישה ומס שבח, ובמידת הצורך ביכולתנו לייצג את הלקוח מול ועדות ערר, רשויות המס וערכאות נוספות במידת הצורך. לכל אורך הדרך המטרה העומדת לנגד עינינו היא להביא לחתימה על העסקה באופן העומד לשביעות רצונם של הצדדים המעורבים.

 

ליווי העסקה לכל שלביה

 

יש להדגיש כי עסקאות  מקרקעין מכל הסוגים הינן מורכבות ומחייבות מענה הולם ומפורט. הנדבך המרכזי של עסקאות אלו הוא חוזה מקרקעין שאנו מנסחים באופן יסודי ומקיף, אשר דואג לצרכיהם ורצונותיהם של הצדדים המעורבים. יחד עם זאת, עוד לפני הגעה לשלב עריכת החוזה וחתימה עליו יש לבצע שורה ארוכה של פעולות המבטיחות את היתכנות העסקה. בין היתר אנו מבצעים בדיקה של הזכויות בנכס הנמכר בערכאות הרלוונטיות, כגון בדיקה מול מנהל מקרקעי ישראל, עיקולים ושעבודים על הנכס, בדיקה בטאבו או מול החברה המשכנת, וכדומה. כמו כן אנו מבצעים בדיקה ומספקים יעוץ ראשוני לגבי היבטי המס השונים מצד המוכר ומצד הקונה שעשויים להשפיע על כדאיות העסקה. בהמשך משרדנו מטפל במגוון היבטים נוספים, לרבות סיוע בהשגת מסמכים לרישום העסקה, רישום של הערת אזהרה מהירה לזכות הקונה, טיפול במשא ומתן, עריכת החוזה מול הצד השני, ועד לסיום העסקה ברישום.

 

ליווי "דירה במתנה"

 

"דירה במתנה" המכונה גם העברה ללא תמורה של מקרקעין, היא עסקת מקרקעין נפוצה מאוד בארץ הנעשית בין קרובי משפחה בלבד. חשוב להבין כי גם עסקאות אלו הינן מורכבות ומחייבות קבלת ייעוץ משפטי מאחר שיש להן השלכות בהווה ובעתיד, בדגש על ההיבט המיסויי. משרדנו ליווה לאורך השנים עשרות עסקאות של דירה במתנה/העברה ללא תמורה בזכרון יעקב, פרדס חנה, קיסריה והסביבה ועשה זאת לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיו.

 

עורך דין בזכרון יעקב

משרד עו"ד לענייני מקרקעין ונדל"ן בזכרון יעקב והסביבה

פורום דירה/ מקרקעין במתנה​

כ.ב דיגיטלי

04-6270606

ori@ot-law.com

נייד 054-6663864​ | טל  04-6270606

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

תל צבי 122, פרדס חנה, 3713008

פקס 04-6000696

נייד 054-6663864​

טל  04-6270606

כרטיס ביקור דיגיטלי